Lenovo tab m10 plus ile ilgili

Yeni tablet aldım. Ama bir kaç sorum olacak.

Sadece ana ekranda çıkan Google uygulamaları var diğer sayfalara ya da uygulamalara ulaşamıyorum.

Mesala Dosyalarım bölümüne ulaşamadım.

Ana ekranda dosyalarım yeri yok.

Bunu nasıl halledebilirim

jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba,

    Aynı model tableti bende kullanmaktayım Lenovo'nun kendi dosya yöneticisi bulunmamaktadır onun yerine Google'ın servisi olan Google Files bulunmakta.

    sametdemir sametdemir (60)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Apk kurdum 2 3 tane onları ana ekrana atmadı bunu nasıl çözeceğim. jackrudolphgs 3 yıl önce
    • Acaba neyi tam olarak apk kurdunuz ? sametdemir 3 yıl önce
    • Mesala YouTube Vanced jackrudolphgs 3 yıl önce
    • Anladığım kadarıyla apk dosyası kurmak istiyorsunuz ama Dosya Yöneticisi olmadığı için kuramıyorsunuz. Play Store'dan File Manager indirerek sorun çözülür. sametdemir 3 yıl önce
    • Benim derdim o değil. Ben kurduğum apk ları masaüstüne atamıyorum göremiyorum jackrudolphgs 3 yıl önce