Lenovo Thinkpad için adaptör önerisi

Linkteki detaylara sahip lenovo Thinkpad cihazı için uygun adaptör alacağım ve internetten almayı düşünüyorum. Hangisini almalıyım? Link atabilirseniz sevinirim.https://drive.google.com/file/d/1YHAF-X74Yu6GVe7tL4DuDO8hT9EtiCMj/view?usp=drivesdk

kullanici505010 kullanici505010 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sanırsam bilgisayarının markası Lenovo ThinkPad T410 eğer bu ise markası sana şu adaptörleri önere bilirim.

    Notebookuzman Lenovo Thinkpad T410 Notebook Şarj Adaptörü

    Lenovo Thinkpad T410 Orjinal Şarj Adaptörü

    darkcrak darkcrak (5168)