lenovo V145 çift çekirdekli bilgisayar pubgda kasmaması için ne yapmlaıyım

lenovo V145 çift çekirdekli 2 gb ekran kartı harici ekran kartıda var 8 gb ram 9. nesil amd a9 işlemci bilgisayar pubgda kasmaması için ne yapmlaıyım lütfen yardımcı olun

tanerzal tanerzal (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Lenovo V145 AMD A9 9425

    Yukarıda ki ürüne sahipsin değil mi ? Bu laptop ile PUBG oynayamazsın, oyuncu laptobu değil bir kere. PUBG Lite deneyebilirsin. Nerde 2000 TL'lik Laptop ile PUBG oynamak.

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

      @hydra 'nın da dediği gibi oyun laptop'u değil bilgisayarın fakat bu bilgisayara belki ssd takviyesi yapar isen oyun oynaya bilirsin ama yüksek grafiklerde oynayamazsın meğer ssd varmış yeni fark ettim. Bilgisayarında ne kadar İ9 olsa da bu bilgisayarda oyun oynayamazsın zaten 2000 TL lik bir bilgisayardan ne bekleye bilirsin ki? Bu bilgisayar iş bilgisayarı yani çalışma bilisayarı

      darkcrak darkcrak (5168)
      4 yıl önce cevaplandı

      • SSD eklemek oyuna fps katmaz, aaçılış hızlarında, loading sürelerinde fark olur. hydra 4 yıl önce