Lenovo X220 bilgisayarda FN tuşu nasıl devre dışı bırakılır?

Lenova X220 model bilgisayarımda  Fn tusundan dolayı  iki sayfa  arasında  Ctrl + Tab  tuşu ile geçiş yapamıyorum.  x220 alt modelinde yapılıyordu.

luckymmm1979 luckymmm1979 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    FN + ESC tuşlarına basmayı denedin mi? FN tuşunu kapatmak için FN + ESC tuşlarına birlikte bir defa bas. Tekrar açmak istersen yine FN + ESC tuşuna bas.  Bu tuş kombinasyonu FN tuşunu kapatmak veya açmak için kullanlır.

    hakan hakan (15424)
    4 yıl önce cevaplandı

      Allah razı olsun . Büyüksünüz :) Hayat  kurtardın.

      luckymmm1979 luckymmm1979 (1)