lenovo z500 bios eski haline getirme

bigisayarı 3 aylığına arkadaşa verdim bios u güncellemiş ben eski halini seviyorum nasıl döndürebilirim

ilhanak ilhanak (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Önceki versiyon dosyasını bul ve yeniden flash'la.

    temmuz temmuz (12505)
    8 yıl önce cevaplandı

      BIOS güncelleme konusunda bilgi sahibi değilseniz ki sorunuzdan öyle olduğu anlaşılıyor, sırf eski arayüzü daha çok seviyorum diye geri dönmeye çalışmayın.

      BIOS güncelleme normal bir program yüklemeye benzemez. Riskli bir işlemdir. hatalı bir işlem yaparsanız bilgisayarınız hiç açılmaz.

      Yeni BIOS yazılımlarında mevcut hatalar giderilir. Bu sebepten yeni BIOS ile devam etmenizi öneririm.

      murat murat (12492)