lenovo z500 ekran parlaklığı düzelmiyor sürücüye geri dön komutu aktif değil yardım edermisiniz.

bulent52 bulent52 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Ekran parlaklığı düzelmiyor derken biraz açmalıydın. Belki Fn (Fonksiyon) tuşu çalışmıyor olamazmı?

    Lenova Fn tuşları açıp kapatma ayarları nasıl yapılır? (tıkla)

    Ayrıca;

    FN Tuşları nasıl kapatılır ve nasıl aktif hale getirilir? (video-tıkla)

    Ekran kartı sürücüsü özelliklerinde "Sürücüye geri dön" düğmesinin aktif olmaması ise daha önce başka sürücü kurulmayıp kurulu olan sürücünün ilk kurulu sürücü olmasındandır. Yani kullanmakta olduğun sürücü sonradan update edilmemiş ve ilk kurulduğu haldedir.

    Bu durumda sürücünün problemli olduğunu düşünüyorsan mevcut olanı kaldırarak ve varsa daha güncel bir sürümü yeniden yükleyerek problemi düzeltebilirsin.

    temmuz temmuz (12505)
    8 yıl önce cevaplandı

      Aşağıdaki Intel ekran kartı sürücüsünü kurduğunda sorunun çözülecektir. İşletim sistemin hangisi ise ona göre indrebilirsin.

      Windows 7 64 Bit

      Windows 7 32 Bit

      Windows 8 64 Bit

      Windows 8 32 Bit

      ogzkzu ogzkzu (286)