Lenovo z500 kamera sorunu

Lenovo z500 cihazımda windows 8'den windows 10'a geçince ,kameramda görüntü kayması ve donma gerçekleşiyor, ben bu sorunu aygıt yöneticisinden halletmeye çalıştım ama beceremedim. Lüften yardım ederseniz çok sevinirim.

dogukank1905 dogukank1905 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows 10'a geçtiğiniz için kameranızı güncellemeniz gerekebilir. Bu durumda yapmanız gereken:

    1. Aygıt Yöneticisini açın.
    2. Görüntüleme Aygıtlatı altında kameranızı bulun.
    3. Sağ tıklayın ve Sürücü Yazılımını Güncelleştir'e basın.

    damlakoc damlakoc (1391)
    8 yıl önce cevaplandı

    • en güncel sürüm yüklü diyor ve lenovo usb 2.0 uvc kamera driverın üstünde ünlem işareti var ? dogukank1905 8 yıl önce

    Bu sorun doğru sürücünün üzerine Windows Update ile yanlış sürücünün yüklenmesinden kaynaklanmakta.

    1. Aygıt yöneticisine girin.

    2. Kameralar Listesi altından Lenova Easy Camera'yı sağ tıklayın ve sürücüyü güncelleştirin seçeneğini işaretleyin.

    3. Sürücü yazılımı için bilgisayarımı tarayı ardından bilgisayarımda yüklü sürücülerden birini seçmeme izin ver butonuna tıklayın.

    4. Burada USB video aytgıtı seçeneğini yüklediğiniz takdirde sorun çözülecektir.

    proengineer proengineer (1)