Lenovo z500 wifi sorunu, Wifi bağlantısı kendi kendine kopuyor?

Wifi kendiliginden kapanıyor baglantı kopuyor. Lenovo z500 bağlantı kopması sorununu nasıl çözeceğim?

295346 295346 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu sorunun nedeni olarak sürücü güncellemesi yapmanız gerekebilir.Bilgisayarınızın sürücü güncellemesi normalde Windows Update üzerinden sağlanıyor.Windows Update güncellemelerini kontrol ederek varsa Kablosuz sürücüsünü güncelleyiniz.

    Lenovo z500 için üreticinin web sitesinden Kablosuz Lan sürücüleri aşağıda eklenmiştir.Siz ilk olarak Windows Update yöntemini deneyin.Eğer sorun devam ederse aşağıdaki sürücüleri de kurarak tekrar deneme yapabilirsiniz.

    Windows 8 Lenovo Z500 için Kablosuz Lan Sürücüsü için tıklayın

    Windows 8.1 Lenovo Z500 için Kablosuz Lan Sürücüsü için tıklayın

    Ayrıca sorunun kaynağı notebook değil kullandığınız veya bağlandığınız modem de olabilir.Eğer bilgisayarınız ile modem arası mesefeniz uzak ise kopma durumlarının yaşanması normaldir.Bu durumda daha güçlü bir modem almalı veya aradaki mesafeyi düşürmelisiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)