Lenovo Z510 Oyun oynarken tekleme yapıyor..

Sniper Ghost Warrior & Euro Track Simulator oynuyorum. Tekleme yapıyor.

Ancak Knight Online & Pro Evulation Soccer 2013(Pes 13) oynarken aynı sıkıntılarla karşılaşmıyorum.

Yardımcı Olur musunuz ?

ramazanns ramazanns (1)
9 yıl önce sordu

  • tekleme yapıyordan kastınız nedir acaba? laboustasarim 9 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Bilgisayarınız söylediğiniz oyunları çok rahat bir şekilde kaldırabilecek donanıma sahip, buna rağmen böyle bir sorunla karşılaşmanız şaşırtıcı. İlk olarak ekran kartını güncellemenizi öneriyorum. Eğer probleminiz ciddi değilse bu işlemin sorununuzu çözmesi lazım.

Ayrıca görev çubuğuna sağ tıklayıp "Görev Yöneticisi"ni açarak, sıkıntı yaşadığınız oyunlar sırasında "Performans" sekmesini kontrol etmenizi istiyorum. Eğer "Hız" bölümü 0.77 GHz'de sabit kalıyorsa, bilgisayarınız Lenovo Z510'larda kronik olarak görülen bir sorunla karşı karşıyadır. Bunu çözmek için bu linkten indireceğiniz BIOS güncelleme dosyasını kurmanız gerekmektedir.

utkubayat utkubayat (885)