lenovo z5oo ekran sorunu

lenovo z500 ekran parlaklıgı sorunu ben çözemedim gece yarısından beri uğrasıyorum featuretestcontrol dıye bı yer goremedım garantıye gonderıp 20 gun beklemek ıstemıyorum bı yardım edın baska bı formul varsa

mehmet10 mehmet10 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

      Lenovo z500 ekran parlaklık sorunu buradaki linkte iki çözüm yöntemi var ikisini de denediniz mi?

      Kayıt defterinde CTRL ve F tuşlarına birlikte basın. Arama açılacaktır. Aramaya

      FeatureTestControl

      yazın ve aratın. Yukarıdaki link Lenovo Z500 parlaklık sorununun kesim çözümüdür.

      cemkara cemkara (4215)