Laptop açılmıyor

Merhaba arkadaşlar hp g62 serisininde leptop var.Leptop açılıyor fan sesi vs herşey geliyor fakat ekrana herhangi bir açılış simdegesi vs gelmiyor bildiğiniz simsiyah ekran

devodev33 devodev33 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba,

    Bilgisayarınız da görüntü gelmiyorsa Ekran kartınız bozulmuştur.

    Servise gonderin garantisi varsa tabii

    Yoksa kendiniz alıp takacaksınız.

    İyi günler

    By @safadam

    safadam safadam (-84)
    7 yıl önce cevaplandı

      uzmanim.net üzerinde kısa bir arama yaparsanız çok çözüm önerisine ulaşırsınız, örneğin: Notebook açılmıyor

      Laptop açılmıyor ile ilgili diğer önerler için: https://uzmanim.net/sorular/etiketli/laptop-acilmiyor

      Bunlar yardımcı olmazsa anakart sorunu olabilir servise gitmesi gerekir

      @safadam laptop ekran kartını kendisi alıp takamaz. Bu soruyu soruyorsa zaten bu seviyede teknik bilgisi yok demektir

      hakan hakan (15394)