Leptopumun fanını alt kapağını açmadan nasıl temizleyebilirim ?

Merhaba ,  leptopumun  fanını  alt  kapağını  açmadan  nasıl  temizleyebilirim ?
Alt  kapağındaki  hava  alma  deliklerine  elektik  süpürgesi  tutsam  zararlı  olurmu ?
Cevap  serirseniz   sevinirim....

mat7 mat7 (341)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Fön makinesi ile temizleme yapabilirsin devirini soğuk ayara alırsın iyi olur , ilk önce süpügre makinesi ile hafif ayarda temizlersin sonra fön makinesi ile devamını getirisin ama ayar kısık olsun çok açık olmasın .

    dyildiz dyildiz (183)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Bu işlemi kapağı açmadan yapabilirim değilmi ? Birde süpürgenin çekme ayarındamı yapmalıyım yoksa püskürtme ayarındamı yapmalıyım ? mat7 9 yıl önce
    • Süpürgenin çekme ayarında yap ilk önce pisliği al sonra püskürtme ayarında yap garanti iş olmuş olur fanın oldugu yerde ızgara gibi boşluklar var ordan yaparsan temizleyebilirsin. dyildiz 9 yıl önce
    • Teşekkürler cevap verdiğiniz için sağ olun . mat7 9 yıl önce
    • Rica ederim önemi yok dyildiz 9 yıl önce