Letgo engeli nasıl kaldırılır?

Letgo üzerinde engellendiysem ne yapmalıyım?

Letgo engel kaldırmak mümkün mü?

murat murat (12492)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Letgo engel kaldırmak mümkün mü?

    Letgo üzerinden engellendiyseniz, ban yediyseniz bu engeli kaldıramazsınız. Letgo engeli hesaba yapılır. Bu sebepten aynı hesap ile tekraran işlem yapamazsınız. Muhtemelen attığınız maillere de cevap alamazsınız.

    Bu durumda letgo engelini kaldırmak için tek yapabileceğiniz yeni hesap açmaktır. Hiç öyle telefonu formatlamayı filan denemeyin. Boşuna uğraşmış olursunuz. Engelleme yukarıda belirttiğim gibi hesaba yapılır. Ip adresine vs değil.

    murat murat (12492)