leto kripto virüsünün çözümü var mı?

selam bilgisyarıma cripto vürüsü bulaştı çok önemli dosyalarım uzantılarını değiştirdi açılmıyor

şifreli nasıl çözebiliriz lütfen

abdulkadi abdulkadi (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    öncelikle geçmiş olsun @alattin hoca size cevap verebilir bu durumlarda geneliklee fidye ödemeden dosyaların açılması pekde mümkün gözükmüyor uzantı olarak neydi onuda yazarsanız dosyalarınız belgelerimde ise sistemi geri alarak bir ihtimal kurtarabilirsiniz şifreleme yaparken txt dosyası bırakıyor içersindeki e mail adresine en önemli birtane dosyanızı gönderin ücretsiz olarak açıp gönderiyorlar en azından bir dosyanızı kurtarabiliyorsunuz

    candan candan (4301)
    4 yıl önce cevaplandı

      . letto

      abdulkadi abdulkadi (1)
      4 yıl önce cevaplandı

        .leto uzantısı için şuan çözüm yok. Sadece şu programı deneyebilirsin: ShadowExplorer nedir, nasıl kullanılır?

        Offline Key de henüz bulunamadı. Bu sebepten beklemen gerekecek.

        alattin alattin (16984)