Lets VPN nedir, nasıl kullanılır?

Lets VPN nedir?

Lets VPN nasıl kullanılır?

Lets VPN nereden indirilir?

Lets VPN ücretli mi?

darkcrak darkcrak (5158)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Lets VPN yazılımı, Telefonunuzun veya Bilgisayarınızın IP adresinizi değiştirip ağ üzerinde güvenli dolaşmanızı sağlar ayrıca ülkenizde'de yasaklanmış sitelere girmenize'de izin verir. Ör. Wikipedia

    VPN Programlarının amacı nedir?

    VPN yazılımları genel olarak yasaklı sitelere girmek için kullanılır ama aslında en temel amacı bu değildir. VPN programlarının asıl amacı, bilgisayarınız ile bağlanacağınız site arasında güvenli bir sunucu açıp sizi o sunucu üzerinden hedef siteye bağlamaktır. VPN programlarını IP adresini değiştirmek ve internette güvenli bir şekilde dolaşmak için kullanabilirsiniz.Ziyaret ettiğiniz sitelerin ve kişisel bilgilerinizin gizli ve güvende olması için bankalara özgü şifreleme, gizli gezinme hizmetleri ve Internet güvenliği sağlar.

    Lets VPN ne işe yarar?

    İnternet üzerinde güvenli bir şekilde gezinmenizi sağlar ve tehditlere karşı korunmanızı sağlar. Ayrıca internet trafiğinizi şifreleyerek internette güvenli bir şekilde dolaşmanızı sağlar ve bilgilerinizi gizler.

    Açık ağlarda yani şifresi olmayan modemler Ör. Otel,Havaalanı,Cafe vb. gibi halka açık Wi-Fi'lerde güvenliğinizi sağlar. Ayrıca güvenli bir şekilde'de bağlana bilirsiniz.

    Lets VPN indirilir?

    Lets VPN uygulamasını Windows, Android ve iPhone veya iPad cihazlarınıza indirebilirsiniz. Aşağıdaki indirme linklerinden indirme linkine gide bilirsiniz.

    Lets VPN Android'e deneme sürümünü indirmek için buraya tıklayın.

    Lets VPN iPhone'a deneme sürümünü indirmek için buraya tıklayın.

    Lets VPN Windows PC'ye deneme sürümünü indirmek için buraya tıklayın.

    Lets VPN ücretli mi?

    Deneme sürümünde bir çok özelliği siz'de kısıtlıyor.

    Lets VPN ücretleri:

    Satın almak için e posta adresi istiyor sizden güvenlik için

    Bronz üyeliğinin ayrıcalıkları:

    • Aylık sınırsız trafik sağlıyor
    • Ayrıca E-posta müşteri desteği'de sağlıyor

    Platin üyeliğinin ayrıcalıkları:

    • Aylık sınırsız trafik sağlıyor
    • 24 saat size müşteri desteği veriyor
    • 1080p video kolaylıkla izleye bilirsiniz yani takılmadan

    darkcrak darkcrak (5158)