LG 3D Smart TV Youtube Sorunu

Merhaba arkadaşlar, dostlar romalılar...

Şuan lg-42LA620S tv de aşağıdaki resimde gördüğünüz problem var. İnternet tarayıcısından youtubeye girip 3d video tam ekran yapınca video sol üst köşede kalıyor? Büyümüyor.

2. sorun ise lg nin youtube uygulamasından girdiğimde sorun yok tam ekran oluyor fakat bu sefer görüntü kalitesini değiştirebileceğimiz ayar yok. Otomatik olduğu için 240p 360p de video oynatılıyor. Görüntü çok kötü oluyor? Bu sorunları nasıl çözebiliriz...

Tv güncellemesi yapıldı... Teşekkürler

mhmt mhmt (1)
10 yıl önce sordu

  • resimler görünmüyor. cemphp 10 yıl önce

Toplam 1 Cevap

resimler gözükmüyor soruyu tekrar açabilirmisin resimleri görürsem yardımcı olmaya çalışabilicem saygılarımla..

laboustasarim laboustasarim (693)