lg dokunmatik telefon

bi kaç gün önce lg akıllı telefonumun ekranı kırıldı telefon açılıyor ama ekran olmadığı için rehbere giremiyorum rehberdeki kişileri bilgisayara nasıl aktarabilirim? teşekkür ederim şimdiden..

pdr50 pdr50 (15)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefonunun ekranına ulaşamadığınızı söylüyorsunuz.Yani şuanda ekranı olmayan bir bilgisayarda işlem yapmaya benziyor biraz.

    Aklıma bazı şeyler geliyor.Mesela telefonunun açık ise, bilgisayarınıza kablo ile bağlayın ve içine erişip erişemediğinize bakın.Normalde bilgisayarımda telefon takıldığında yeni bir sabit disk benzeri disk oluşacak oradan telefon içeriğine erişeceksiniz.Ancak orada rehber olmayabilir.Rehbere ulaşmak için LG PC Suite gibi uygulamaları gerekecektir.Uygulamayı buradan indirebilirsiniz (linke tıklanıldığında inmeye başlayacaktır).

    Telefonun ekranını görmeden yönetmek zor.Umarım şansınız yaver gider.

    ismailsarp ismailsarp (6010)