LG FLATRON M227WD monitörü HDMI ile PC'ye bağlayamıyorum

işlemci olarak amd kullanıyorum , elimde yukarı da belirttiğim monitör var televizyon olarak sorunsuz bir şekilde çalışıyor , aynı hdmi kablosunu bilgisayara taktığım da monitörden sinyal yok hatası alıyorum ne yapmam lazım şuanda eski monitörümü kullanıyorum vga olan hdmi için tavsiyelerinize açığım teşekkür ederim :)

furkantr16 furkantr16 (7)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İlk olarak ürünün Kullanım Kılavuzuna (tıkla) bakmalısın.

    Kullanım Kılavuzundan bir sonuç çıkaramazsan ürün resmi destek sayfasından destek istemeli ve o vasıta ile çözüm aramalısın:

    LG DESTEK M227WD-PZ (tıkla)

    Sayfanın alt kısmına bakmalısın (Allta görüldüğü gibidir):

    temmuz temmuz (12505)