LG G2 D802 Fastboot Mode Started sorunu

Ne yaptiysam olmadı her denileni yaptım download mod 2 saniye gözüküp fastbootmode ekranı geliyor yapacağını yadımlar için teşekkürler lütfen yardım edin teşekkürler.

yunus123 yunus123 (1)
7 yıl önce sordu

  • Kim ne dedide sen onları yaptın, bunları açık olarak yazmalısın. Yazmalısınki başklaları hem problemi daha iyi anlasın hemde daha önce okuduklarını (yaptıklarını) yeniden yazmasın. temmuz 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Merhaba aşağıdaki konuyu inceleyin.Sizin gizi sorun yaşayan bir arkadaş daha sonra sorunun çözümünü bulmuş.Ayrıca konu içerisinde yer alan cemkara hocamızın cevabı da işinize yarayacaktır.

LG G2 Fastboot mode started sorunu nasıl çözülür?

ismailsarp ismailsarp (6010)