LG G2 format atma sorunu, LG G2 Reset atamıyorum ?

Selamün aleyküm telefonumun markası LG G2 D802 telefonumun fabrika ayarlarını sıfırlamaya çalışıyorum fakat başarısız oluyorum fabrika ayaralarını sıfırlama menüsünden herşeyi sile basıp tamama tıkladığımda hiç bir şey olmuyor ve hiç bir şekilde karşıma bir ekran gelmiyor malesef. Telefon kapalıyken telefonun güç tuşu ve ses azaltma tuşları ile yapılan yöntemide denedim, eksiksiz ve doğru yaptığımdanda eminim ama malesef bundanda olumlu bir sonuç alamadım en azından sorunu çözemeseniz bile öneri verebilirmisiniz servisemi götürmeliyim ne yapmalıyım ?

taha18 taha18 (9)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefon üzerinden sıfırlama işlemini yapamıyorsanız, telefon kapalı haldeyken bunu yapabilmeniz gerekli.

    Tekrar telefonu kapatın ve gerekli tuşlara basarak Recovery Moduna girin burada Wipe Factory Reset yazısını bulun ve üzerine gelip sıfırlayın.Ardından Reboot System Now yazısından telefonunuzu baştan başlatın.Başlatma ardından herşeyin sıfırlanması gerekli

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Benim sorunumda zaten bu, telefona format atamamak. Kapalı yada açık farketmeden hiçbi türlü format atamıyorum. LG logosunu görmekten başka birşey olduğu yok malesef. taha18 8 yıl önce