LG g2 Ortak erişim bağlanma sorunu - bilgisayarım hotspot'a bağlanmıyor

Merhaba arkadaşlar benim telefonum LG g2 status kısa bir süre önce telefonumda ortak erişim açıp bilgisayara I bağlamaya çalıştığımda bilgisayarım bağlanmamaya başladı sorunun hangisinde olduğunu bulmak için başka bir bilgisayarda da denedim o da bağlanmadı ancak başka telefonlar bu iki bilgisayara da ortak erişimde bağlanıyor telefonum bağlandı gösteriyor ancak bilgisayarlar bağlanmıyor bunu nasıl çözebilirim yardımcı olursanız sevinirim iyi günler

elisa elisa (3)
3 yıl önce sordu

  • Eski bir model cihazınız ondan kaynaklanabilir. darkcrak 3 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Bağlantı yapamayan bilgisayarlar Windows 10 mu? Hangi işletim sistemini kullanıyor. Bağlantı yapamayan bilgisayar model ve işletim sistemi bilgisini eklersen yardımcı olmaya çalışırım.

Ek:

Sorunun kaynağı güncel olmayan ağ sürücüsü olabilir diye düşünüyorum.

Çözüm için şunu deneyebilirsin:

  1. Windows ve X tuşlarına birlikte bas.
  2. Açılan menüden Aygıt Yöneticisini seç.
  3. Ağ bağdaştırıcılarını bul.
  4. Ağ bağdaştırıcıları altındaki donanımları sağ tuşla tıkla ve sürücüyü güncelleştir seçeneğini seç
  5. Sürücü güncellemede Sürücüyü otomatik ara seçili olsun.
  6. Cihazınız için zaten en güncel sürücüler yüklü derse  Windows Update'te güncelleştirilmiş sürücüleri ara seçeneğini seç
murat murat (12492)
3 yıl önce cevaplandı

  • Evet windows 10 elisa 3 yıl önce
  • Kusura bakmayın işletim sistemini söylemeyi unutmuşum aklıma gelmedi elisa 3 yıl önce
  • Tamam deneyip bilgi vericem teşekkürler elisa 3 yıl önce