LG G2 WhatsApp durduruldu hatasının çözümü nedir?

1 hafta önce bu hatayı aldım ve whatsapp'a erişim sağlayamıyorum.Her şeyi denedim ön bellek temizliği, uygulamayı kaldırıp tekrar kurma vs. en son 1 gün önce telefonu fabrika ayarlarına geri döndürdüm ve baştan kurulum yaptım, buna rağmen aynı hatayı almaya devam ediyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.(Telefonum LG G2)

redfalcon redfalcon (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Maalesef eski Android telefonlarda eski Android sürümlerinde sıkça oluyor bu tarz durduruldu hataları. WhatsApp'ın en yeni Android sürümüne göre yapılan bazı özellikleri eski Android sürümleriyle uyumsuzluk yaşıyor ve bu nedenle "whatsapp durduruldu" gibi hatalar ortaya çıkıyor.

    Bunun kökten çözümü yeni bir telefon almak diye düşünüyorum.

    omercik omercik (9418)