LG G3 dili Türkçe olmuyor

Merhaba. Lg g3 mobil telefonda ( android) Turk dili yok. Turkceye nasil cevire bilirim? Proqramlarla denedim olmadi. Yardimci olun lutfen

proqram proqram (-7)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Büyük ihtimalle telefona sonradan içinde Türkçe olmayan bir ROM atılmış. Bunu anca içinde Türkçe olan bir ROM flashlayarak çözebilirsin. Sen bu işlerden anlamıyorsan bi telefoncuya götürebilirsin, onlar yaparlar.

    omercik omercik (9418)