Lg g3 stock rom yükleme sonrası sorunlar bilen biri varmı

iyi günler lg g3 32 gb gümrük malı telefonu androıd 4 den marshmallow a stock rom ile cıkardım cıhaz acıldıgında
1:kamera acılamıyor
2:ımeıl gozukuyor hattı goruyor ama şebeke yok
3:wifi acılıyor yazıyor ve takılı kalıyor hatalarıyla karsılaştım tekrardan bu kez lolıpop a ındırdım ama sonuc yıne aynı
lütfen yardım edın

kıtkat kdz yukledıgımde ıse telefon açılmıyor lg logosunda sureklı reset atıyor kendıne

dahak01 dahak01 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Telefona ROM atarken bazı adımları eksik yapmış olabilirsiniz.Zira Stock Rom versiyonda bu tarz sorunlar yaşamamanız gerekir.

    YouTube üzerinde buradaki videoya göz atın.G3 Stock Firmware Flash Tool üzerinden atılarak gösterilmiş.

    Gerekirse tekrar Android 4.4 versiyonuna geri dönün.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

      tamam sagolun deneyecegim

      dahak01 dahak01 (1)