LG G4 USB hata ayıklama pasif görünüyor

LG g4 telefonu root etmek istiyorum. Geliştirici seçeneklerini de açtım. Fakat USB hata ayıklama gri renkli ve pasif görünüyor. Aktif edemiyorum.

LG G4 USB hata ayıklama pasif görünüyor sorunu nasıl çözülür?

murat murat (12492)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    LG G4 USB hata ayıklama pasif görünüyor sorunu nasıl çözülür?

    Bu hatanın çözümü oldukça basit. Fakat dikkatinizden kaçabilir. LG telefonda USB hata giderme modunu açmak istediğinide açamıyorsanız, bu alan gri, soluk yani pasif görünüyorsa o zaman USB kabloyu telefondan çekin.

    Telefondan USB kabloyu çıkartığınızda USB hata giderme aktif olacaktır. Daha sonra USB hata giderme seçeneğini işaretleyebilirsiniz.

    murat murat (12492)