LG G4 WhatsApp yavaşlama sorunu

Arkadaşlar mesajlarım çok geç gidiyor wp ile ilgili her işlemim ağ bakımından problemli gibi gözüküyor Lg g4 kullanıyorum wp harici bir programda hiç  bir sıkıntı yok acaba nedeni ne olabilir ?

nbeyazx nbeyazx (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    WhatsApp'ı kaldırıp tekrar yüklemeyi ve daha sonra WhatsApp'a ait klasörleri silmeyi deneyebilirsin. Tabii önce yedek almayı unutma.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • sildim yükledim formatladım hatta olmadı nbeyazx 6 yıl önce
    • Aklıma başka ihtimal gelmiyor. VPN falan kullanıyor musun? @nbeyazx omercik 6 yıl önce
    • hayır ne zamandan beri olmaya başladı biliyor musun.Whatsapp web'e girecektim kodu okudu gibi oldu okumadı galiba ondan sonra böyle olmaya başladı mesajlar falan geç gidiyor nbeyazx 6 yıl önce
    • Anladım.. Son bir önerim var. WhatsApp ayarları > Hesap > Hesabımı sil bölümüne girip WhatsApp hesabını sil, sonra tekrar aynı numarayla hesap aç. Bir de bunu deneyebilir misin? @nbeyazx omercik 6 yıl önce
    • format attıktan sonra o işlemi yaptım zaten yeniden mi yapayım ? nbeyazx 6 yıl önce
    • Bu dediğim WhatsApp'ı kaldırıp tekrar yüklemek değil. Hesabımı sil yaptın mı kesin olarak? @nbeyazx omercik 6 yıl önce
    • hesabımı sil diyorum , bağlanılamıyor.Lütfen daha sonra tekrar deneyin diyor hocam. nbeyazx 6 yıl önce
    • Çok garip, rica etsem marketten bir VPN uygulaması indirip farklı bir ülkeye bağlanarak deneyebilir misin? @nbeyazx omercik 6 yıl önce
    • aaa düzeldi nbeyazx 6 yıl önce
    • sürekli vpnle mi girmem gerekecek nbeyazx 6 yıl önce
    • VPN ile düzeldiyse senin internet bağlantınla alakalı bir problem var. İlk olarak DNS değiştirmeyi deneyebilir misin? @nbeyazx omercik 6 yıl önce
    • statik dns yapıyorum ama her şeyi yazdığım zaman kaydet tuşu sönük oluyor nbeyazx 6 yıl önce
    • Uzmanim.net'te "android dns" araması yapıp ilgili konulardaki adımları uygulayabilirsin. Detaylı olarak anlatılıyor. @nbeyazx omercik 6 yıl önce
    • bulamadım kaydet butonunun çaresini nbeyazx 6 yıl önce
    • pc den ayarlamayı deniyeyim birde nbeyazx 6 yıl önce
    • hocam neyse dns i ben bir şekilde hallederim çok teşekkür ederim yardımc ıolduğun için nbeyazx 6 yıl önce