LG G4 Wi-fi Sorunu

Arkadaşlar LG G4 telefonum wifi modeme bağlanmaya çalışınca önce bağlanıp bir süre sonra "Wi-Fi Bağlantısı Başarısız" hatası veriyor internetteki çözümlerin hiçbiri işe yaramadı format dışında önerileriniz nedir

kugabugra18 kugabugra18 (47)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Wi-Fi ağını Unut diyerek ardından yeniden bağlanarak deneyebilirsiniz.Ayrıca bağlantı problemleri manuel ip adresi ve DNS adresi alınarak çözülebiliyor.Telefonunuza manuel olarak ip adresi ve DNS adresi verirseniz sorunu çözme ihtimaliniz yüksek olabilir.Aşağıdan telefona nasıl manuel ip ve dns adresi verebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

    Android Telefonlarda Manuel olarak IP ve DNS değiştirme nasıl yapılır?

    ismailsarp ismailsarp (6010)