LG G4 WiFi devre dışı sorunu nasıl çözülür?

Telefonu yere düşürdükten sonra wifi ye bağlanmadı. Wifi ağları gözüküyor bağlanmaya çalıştığında Devre Dışı yazıyor. Başka bir aga bağlanmayı denedim yine olmadı. Uygulamalardan wifi yi bulup önbelleği temizledim yine bi sonuç alamadım. Bi videoda ısınma yüzünden olduğunu söylüyordu anakartı söktüm wifi den sorumlu olduğunu düşündüğüm yere alüminyum folyo koydum ısıyı alsın diye.telefonu fabrika ayarlarına sıfırladım yine olmadı. anakartta wifi den bağımlı bölgeyle mi alakalı bi sorun vardır. yardımlarınızı bekliyorum.

ghostmojo ghostmojo (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    yardımcı olabilecek yok mu

    ghostmojo ghostmojo (1)
    5 yıl önce cevaplandı

      Yani yere düşmesi ya da ısınmasından dolayı neden "WiFi devre dışı" gibi bir sorun versin bir telefon aradaki bağlantıyı kuramadım. Bir ihtimal WiFi çipi zarar görmüş olabilir diyeceğim, eğer öyle bir durum varsa da zaten bunu sen çözemezsin. LG teknik servisiyle iletişime geçmeni öneririm.

      LG Türkiye teknik servis iletişim için https://www.lg.com/tr/destek linkine tıklayabilirsin.

      omercik omercik (9418)