LG harici diske format atamıyorum

Arkadaşlar Partition yazılımları olsun, Sanal Disk Hizmetine bağlanmak olsun, hard disk takılıyken hiçbir servis çalışmıyor. Bilgisayarım ekranında Yerel Disk G şeklinde görünüyor fakat satır haznesi simgesi gözükmüyor. Kısacası. Hard disk, bilgisayarın, hard disk sıfırlama servislerini donduruyor, takılıyken. Sizce bu hard diske nasıl format atabilirim? Markası LG.

jottway jottway (2)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    diskpart veya listdisk komutlari hard disk takiliyken cmd de calismiyor. yani hicbir yeni veri veya yonerge metni acilmiyor cmd de.

    an itibari ile sanal disk hizmetine baglandigimi gordum.

    raw olmus diske bicimlendir dedim ve bekliyorum.

    umarim bicimlendirilemedi hatasi almam.

    an itibari ile bicimlendirme islemi basarili olarak tamamlanmadi hatasi aldim.

    edit

    surucu harfini degistirmeyi basardim.

    fakat hard disk e tikladigimda parametre hatali uyarisi aliyorum.

    an itibari ile birimi sil dedim.

    fakat uzun bir sure bekletiyor.

    jottway jottway (2)
    4 yıl önce cevaplandı

      Harddisk'de sorun olabilir Bad Sector taraması veya diğer Disk taramalarını yap derim.

      infinity infinity (402)