LG K10 reset sonrası doğrulama sorunu

LG K10 telefonda ekran kilidi şifresi unutulup hard reset attım. Sonra açınca eski gmail hesabı istendi ama maalesef e postası bile bilinmiyor. Nasıl açabilirim?

Not: Netteki erişebilirlikten girilen yöntemleri yemiyor. Doğrulanmadan açılmaz hatası veriyo.

rzgr rzgr (17)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Android'in frp (factory reset protection - sıfırlama koruması) özelliğinden dolayı telefona format attıktan sonra, daha önce açık olan bir Gmail hesabını girmek zorundasınız. Aksi halde telefon açılmaz.

    Eğer bu konularda tecrübeniz varsa internetten "lg k10 stock rom" gibi aramalar yaparak telefonun yazılımını sıfırdan yüklemeyi deneyin. Bazı durumlarda stock rom yüklense bile çözülmüyor ama yine de şansınızı deneyebilirsiniz.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Ee telefon çöp mü oldu hocam? rzgr 5 yıl önce
    • Çöp olmaz bence ya, LG müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsin. @rzgr omercik 5 yıl önce