LG K8 Recovery modda nasıl açılır?

İnternette güç kısmına ve ses kısmına basılı tutup logoyu gördükten sonra güç kısmından çekip tekrar basarak bu ana akdarda ses kısmından elimizi hiçbir şekilde çekmicekmişiz bende olmuyor normal telefon açılıyor

faucheuse faucheuse (12)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bende LG marka bir telefon var, onda şöyle yapmıştım.

    1. Telefon açıksa kapat, ve bataryasını çıkarıp 30 saniye bekle.
    2. Bataryayı taktıktan sonra telefonun arkasındaki sesi azaltma tuşuna ve telefonu açma - kapama tuşuna aynı anda basılı tut.
    3. Telefon açılınca LG logosu gözükür gözükmez sadece telefonu açma - kapama tuşundan elini çek ve tekrar bas. (1 saniye arayla)

    Bu şekilde yaptığın zaman LG factory reset ekranı gelecektir.

    omercik omercik (9418)