LG Nexus 5 Nereden Bulabilirim?

LG Nexus 5 almak istiyorum.Ama LG Türkiye'den çekildi diyorlar.Ve internette de marketlerde stokta yok yazıyor.Herhangi bir mağazaya gitsem bulma şansım var mıdır? (cevaplarınızı göremeyebilirim çünkü internet ağır ama genede bi bilginiz varsa yazarsanız sevinirim)

androidhacker androidhacker (28)
6 yıl önce sordu

  • lg resmi sitesinde nerden alıcagın hakkında bilgi veriyor orda sana yakın olan magazayı bulabilirsin istanbul için 10 magaza gösterdi magazaları arıyarak bilgi alabilirsin.. krsn 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

LG'nin sitesinde bulunduğunuz bölgeye en yakın mağazalar listesi yer alıyor. Bu linke tıklayarak gerekli bilgileri bulabilirsiniz. Fakat Nexus 5 çok eski bir cihaz. (Google, Nexus serisini iptal etti)

Bu telefonu neden istiyorsunuz özellikle?

omercik omercik (9418)