lg optimus telefonumdaki resimlerim silindi

Telefonumdaki resimleri bilgisayarıma yükleyecektim,yükleyemeden silindi nasıl olduğunu anlamadım.Ne geri dönüşüm kutusunda nede telenumdaki galeride silinen resimlerimi bulamıyorum.Yardımcı olur musunuz?

dilan dilan (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Telefondan silinen fotoğrafların geri getirilebilmesi için telefonunuzun root edilmiş olması gerekir.

    Basitçe, Root deyimi telefonun üreticisi tarafından yapılan kısıtlamaların kaldırılması anlamına geliyor.

    Root işlemi bazı riskler içerir. Bu risklerden biri de telefonun çalışmaz hale gelmesidir (küçük bir ihtimal, fakat bu ihtimal var)

    Bu sebepten bu işlemi yapacak kişinin teknik bilgisinin olması gerekir.

    Maalesef şu programı indirin çalıştırın şeklinde bir çözüm sunabilmemiz için öncelikle telefonun Root edilmiş olması gerekiyor.

    Bu konuda hiç bilginiz yoksa bilen birilerinden yardım istemenizi öneririn. Ben burada root işlemi nasıl yapılır yazabilirim fakat sizin yapacağız bir hata telefonda ciddi sorunlara yol açabilir.

    Root işlemi yapıldıktan sonra  Silinen videoları geri getirme linkinde anlatılanlar size yardımcı olacaktır.

    Ben bu riski göze alıyorum derseniz Root işlemi nasıl yapılır bunu yazabilirim.

    murat murat (12492)
    9 yıl önce cevaplandı

      bunlarla ilgili hiç bilgim yok bilen biride yok ama video ve resimler benim için çok önemliydi hiç bir yerde yedeklerı yok çünkü yani istemeye istemeye göze alıcam telefonun zarar görmesini :/ Rot işleminin nasıl yapıldığını yazarsanız çok memnun olurum.

      dilan dilan (1)
      9 yıl önce cevaplandı

      • Bu biraz vakit alacak akşam saatlerinde çözümü paylaşmış olurum murat 9 yıl önce