LG PC Suite Bağlantı Sorunu, LG Pc Suite "Mobil Cihaz Bulunamadı" hatası nasıl çözülür?

Selamün aleyküm LG PC Suite programını bilgisayarıma indirdim fakat bağlanamıyorum, uzun uzun yazmak yerine ekran görüntülerini paylaşmam daha iyi olur diye düşündüm

http://i.hizliresim.com/MW1EXQ.png

http://i.hizliresim.com/RBgYJ6.png

http://i.hizliresim.com/PB7qpQ.png

bunun için yapabileceğim bir şey varmı ?

taha18 taha18 (9)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Resimlere bakıldığında telefonunuz bilgisayarınıza bağlanmamış gözüküyor.İlk olarak bağlantı sorununu çözmeniz gerekli.Bağlantı sorunu çözüldüğünde PC Suite programı üzerinde telefonunuz otomatik olarak gözükecektir.

    Yapmanız gereken adımlar aşağıdaki gibi olmalı;

    • Telefonunuzu bilgisayara bağladıktan sonra telefon üzerinden bilgisayara hangi mod ile bağlanacağını seçin.Telefonda PC suite bağlantısı olarak seçmeniz gerekebilir.
    • Bilgisayarınızın Aygıt Yöneticisi bölümüne girin.Telefonunuzu bilgisayara bağlandınızda ne tür değişiklik olduğunu gözlemleyin.Eğer yapılan değişiklik sonucunda telefonunuz düzgün tanıtılmamış olarak gözüküyor ise (sarı ünlem sorunu) bilgisayarınız telefonu düzgün tanıyamamış demektir.Bu durumda bağlantı sağlayamazsınız.Şu adrese girin ve telefon modelinize göre Driver indirip kurmayı deneyin.
    ismailsarp ismailsarp (6010)
    8 yıl önce cevaplandı

      LG PC Suit Sürücüsü

      Linkteki şu adresten driveri yükleyin sorununuz çözülecektir.

      serhanefe serhanefe (1)
      8 yıl önce cevaplandı

      • Fakat benim telefonum LG G2 verdiğiniz linkte LG G3 USB Driver yazıyor. taha18 8 yıl önce