LG rd510 laptop işlemci ve ram yükseltmek mümkün mü?

Benim LG rd510 laptopum var ve yeterince verim almıyorum yeni bir bilgisayar almak için durumum yok işlemci ve Ram ini yükseltebilirmiyim?

Şu anki

İşlemci=Core 2 duo neslini bilmiyorum ama baya eski

Ram=3gb

Ve bide bilgisayar kasmaması gereken herşeyde kasıyor.

kullanici569216 kullanici569216 (1)
4 yıl önce sordu

  • Antivirüs programı kullanıyor musun veya hangi antivirüs programını kullanıyorsun darkcrak 4 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Şöyle bir baktım LG rd510 için en az 10 yıllık bir laptopdan bahsediyorsun. Üzgünüm ama buna yapabileceğin hiç bir şey yok. Boşuna masrafa girersin. En fazla RAM bulabilirsen RAM taktırırsın ama performans olarak hiç bir fark hissetmezsin.  Bir laptop un ömrü en fazla 5 yıl.  Senin laptop çok eski. Bu sebepten en fazla RAM taktırabilirsin. Windows XP gibi eski bir işletim sistemi ile kullanabilirsin.

hakan hakan (15424)