Lg Smart tv sound bar ses sorunu çözüm

Lg Smart tv sound bar ses neden gelmiyor?

Lg Smart tv sound bar ses gelmiyor ses gelmesi için ne yapmam gerek?

bl4lev bl4lev (790)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu aralar lg smart tv sound bar ses sorunu veya ses gelmiyor tarzında konular açılmaya başlandı bu sorunu yaşayanlar çözüm bulmaya çalışıyor.

    Sound bar ses gelmiyor ''müzik bağlandı'' yazıyor ama ses gelmiyor ne yapsam bu sorunu çözemedim bu sorun neden kaynaklanıyor?

    Genelde öyle sorunlar (bazen) arkada açık kalan programlar yüzünden meydana gelebiliyor sound bar ile giriş yaptığınız bir uygulama olup olmadığını kontrol edin açık ses veya video tarzı uygulamalar açıksa kapatmanızı öneriyoruz.

    Sorunu nasıl çözerim öğrenmek istiyorum?

    • Spotify yüklüyse ve oturum açıksa ''oturumu'' kapatın hepten

    hala devam ediyor sorun

    • Spotify uygulamasını bilgisayardan hepten kaldırın ve ses bağlantısı oluşmaz sound bar ses vermeye başlar.

    Spotify tarzında uygulama varsa kapatın ses eşleşmesi yüzünden sadece o açık program'da çalışır size diğer yerlerde ses vermez (youtube tarzı)

    Sorun hala devam ediyor ne yapmam gerek?

    Lg sitesine giriyoruz ''destek'' yazan yere giriş yapın ''müşteri geri bildirim'' basın biraz aşa kaydırın numara göreceksiniz orada veren numarayı arıyorsunuz sorun bildiriyorsunuz size yardım edeceklerdir (verdiği saatler içinde arayın)

    Online chat sadece (pazartesi günleri aktif)

    bu arada sistemsel ve kablo sorunları yüzünden'de oluşabilir .

    bu çözümü sadece uzmanim.net sitesinde bulabilirsiniz.

    bl4lev bl4lev (790)