Lg Smart Tv Yetersiz Bellek Sorunu Çözümü!

Lg Smart Tv Yetersiz Bellek Sorunu Nasıl Çözülur!

Lg Smart Tv Flash bellek Nerden Alabilirim!

Lg Smart Tv Nedir!

galadriel galadriel (-87)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Lg Smart Tv Nedir?

    Smart TV, Televizyon üzerinden internete bağlanmaya ve özel geliştirilmiş uygulamaların çalıştırılmasına olanak sağlayan işletim sistemine sahip televizyonlara verilen genel isimdir.

    Uzmanım.net Lg Smart Tv Yetersiz Bellek Hatasını Çözuyor, Gelin Biraz İnceleyelim!

    Lg Smart Tv Flash bellek Nerden Alabilirim! Öneri Satiş Siteleri için Tıkla

    Lg Smart Tv Yetersiz Bellek Sorunu Nasıl Çözülur!

    Lg Smart Tv kullanıcılarının bir çoğu bellek sorunla karşılaşmaktadır. televizyonların yeterli belleğe sahip olmadıkları için Bu Hatayı verebiliyor Lg Smart Televizyonlar bilgisayarlar gibi güçlü donanımlara sahip olmadıkları için Yetersiz Kalıyolar. Yani sizin smart tv nizin belleği yetersiz olduğu için Lg Smart Tv tarayıcılarında çok fazla Filim İzleyemezsiniz Çunku. Bunun çözümü de yeni bir flash bellek alıp Lg Smart Tv nizin arkasındaki flash bellek girişine takın. Televizyon bunu kendi belleği olarak algılar ve bu şekilde sorununuz büyük ihtimalle çözülmüş olur. Flash belleğin en az 16 gb ve İçi boş olması gerekmekte Belegin boş olduna emin olduktan Sonra Takabilirsiniz, Ama Günler geçtikce Yine Sorun verebilir, Belek alip takip denemek sizlerin tercihine Bırakilmıştır!

    Bu Konu Araştırılmıştır Sizler için Derleyip Uzmanım.net' Sitesine Sizler için Paylaşılmıştır Konu Altına Yorumlarınızı Bekliyoruz!

    @galadriel Uzmanım.net

    galadriel galadriel (-87)
    7 yıl önce cevaplandı

    • 2 Tb lik bellek taktik sorun yine çözülmedi. borukuzen 6 yıl önce

    Bu sorunu bende yaşıyorum.TV üzerinde belli bir zamandan sonra bu hata ile karşılaşıyorum.Bellek az tutulmuş ve önbellek dolduktan sonra sanırım bu hata alınıyor.Dediğiniz yöntemi işim tekrar düştüğünde deneyip tekrar düzenleme yapayım.Buraya not düşeyim.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

      Smart TV'nin arkasındaki USB girişine boş ve yüksek GB'lı bir Flash Bellek takarak bu sorunu çözebilirsin.

      manuzman manuzman (1)