LG telefonların anakartı çabuk mu yanıyor?

0

Kendime lg k10 almayı düşünüyorum ama arkadaşlarım anakartlarının çabuk yandığını söylüyor sizce 300-1.100 tl arası en iyi telefon nedir? Ve lg telefonların Ana kartları çabuk yanıyor mu?

winxp winxp (3)
3 hafta önce sordu

Toplam 2 Cevap


0

LG ile ilgili ya da başka bir marka ile ilgili anakartı çabuk yanar gibi bir bilgiyi hiç görmedim, duymadım. Bunu söyleyen arkadaşında kulaktan dolma bilgiler ile bu bilgisi sana verdiğini düşünüyorum.  LG k10  fena bir telefon değil.

Sikayet var üzerinde LG ile ilgili araştırma yaptım. Açıkcası duruma şaşırdım. LG anakart sorunu ile ilgili 349 şikayet var. Diğer markalarda bu oranda bir anakart şikayeti yok. LG telefonlarda anakart ile ilgili çok sık sorun olduğu doğru sanırım. Sen başka marka telefon bak.

Ben de şunları önereyim: 1100TL altı alınabilecek telefonlar

  • Xiaomi Redmi 7A
  • Huawei Y6 2019 32 GB
  • Xiaomi Redmi 8A 32 GB
hakan hakan (12794)
3 hafta önce cevaplandı

  • @hakan bu bilgi doğru lg lerin ana kartları yanıyor bizzat benim kuzenim yaşadı 8 kere servise yolladı telefonunu yeni lg telefon verdiler onda da ana kart yandı şimdi başka telefon kullanıyor darkcrak 3 hafta önce
  • @darkcrak biraz araştırdım gerçekten de çok fazla anakart şikayeti varmış. hakan 3 hafta önce

0

Lg telefonlar bana soracak olursan çok sıkıntılı ama televizyonunu alacaksan televizyonları efsane zaten lg daha telefon üretmiyor diye biliyom

Sana önereceğim telefon 

Xiaomi redmi note 8

darkcrak darkcrak (1833)
3 hafta önce cevaplandı

üyelik gerektirir

Cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Eğer uzmanim.net üyesiyseniz giriş yapabilirsiniz: üye girişi yap
uzmanim.net'e üye olmak çok kolaydır: hemen kayıt ol