LG telefonların anakartı çabuk mu yanıyor?

Kendime lg k10 almayı düşünüyorum ama arkadaşlarım anakartlarının çabuk yandığını söylüyor sizce 300-1.100 tl arası en iyi telefon nedir? Ve lg telefonların Ana kartları çabuk yanıyor mu?

winxp winxp (17)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    LG ile ilgili ya da başka bir marka ile ilgili anakartı çabuk yanar gibi bir bilgiyi hiç görmedim, duymadım. Bunu söyleyen arkadaşında kulaktan dolma bilgiler ile bu bilgisi sana verdiğini düşünüyorum.  LG k10  fena bir telefon değil.

    Sikayet var üzerinde LG ile ilgili araştırma yaptım. Açıkcası duruma şaşırdım. LG anakart sorunu ile ilgili 349 şikayet var. Diğer markalarda bu oranda bir anakart şikayeti yok. LG telefonlarda anakart ile ilgili çok sık sorun olduğu doğru sanırım. Sen başka marka telefon bak.

    Ben de şunları önereyim: 1100TL altı alınabilecek telefonlar

    • Xiaomi Redmi 7A
    • Huawei Y6 2019 32 GB
    • Xiaomi Redmi 8A 32 GB

    hakan hakan (15424)
    4 yıl önce cevaplandı

    • @hakan bu bilgi doğru lg lerin ana kartları yanıyor bizzat benim kuzenim yaşadı 8 kere servise yolladı telefonunu yeni lg telefon verdiler onda da ana kart yandı şimdi başka telefon kullanıyor darkcrak 4 yıl önce
    • @darkcrak biraz araştırdım gerçekten de çok fazla anakart şikayeti varmış. hakan 4 yıl önce
    • :) @hakan darkcrak 3 yıl önce

    Lg telefonlar bana soracak olursan çok sıkıntılı ama televizyonunu alacaksan televizyonları efsane zaten lg daha telefon üretmiyor diye biliyom

    Sana önereceğim telefon

    Xiaomi redmi note 8

    darkcrak darkcrak (5168)