LGA 1155 soket anakartta H55 yonga seti olur mu?

Arkadaşlar bir anakart aldım ama soket de lga 1155 yazıyor yonga da h55 yazıyor kafam karıştı bunlar doğru mu acaba

Xaser marka bir anakart

Ucuz diye almak istedim

andromobil andromobil (74)
10 ay önce sordu

  • Soruyu düzenledim. Sormak istediğin bu muydu? murat 10 ay önce

Toplam 1 Cevap

Intel sitesinden kontrol ettim. Intel® H55 Express Çip Seti FCLGA1156 sokete sahip anakartlarda bulunuyor.

https://www.intel.com.tr/content/www/tr/tr/products/sku/42703/intel-h55-express-chipset/specifications.html sayfasında uyumlu ürünler bölümüde sadece LGA1156 soket işlemciler listelenmiş.

Ürünü satan yanlış bilgi girmiş olabilir.

murat murat (12492)
10 ay önce cevaplandı