"Library-ms is no longer working" HATASI

SİZDE BU HATAYI ALIYORSANIZ AŞAĞIDA Kİ ÇÖZÜMÜ DENEYİN....

yusufbozar yusufbozar (348)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Görev çubuğundan Kitaplıklar klasörünü seçiyoruz.Ya da bulamazsanız BİLGİSAYAR 'ı açıyoruz.Sol menüden Kitaplıkları seçiyoruz.Gördüğünüz gibi Belgeler,Müzikler,Resimler,Videolar klasörlerini sağ tıklayıp siliyoruz.Korkmayın eski haline geri getireceğiz.Herhangi bir bozulma olmayacak.

    EVET diyoruz.Sonra soldaki Kitaplıklara sağ tıklıyoruz ve Varsayılan kitaplıkları geri yükle diyoruz.

    HEPSİ BU KADAR SORUN ÇÖZÜLMÜŞTÜR.ESKİ HALİNE DÖNDÜ....

    yusufbozar yusufbozar (348)