Life is Strange True Colors PC

merhaba Life is Strange True Colors PC oyunu laptopa kurarken bir hata veriyor %87 geldiğinde hata yazısı

şu şekilde :An error occurred white decompressing Archive header is corrupt !
Unarc.dll returned an error code :-14
ERROR: this is not FreeArc archive or this archive is corrupt
hata kodunu aynısını yazdım yukarda sistem rtx3060 ekran kartı 32 gb ram  m2ssd 1 tb gayet kaldırabilecek bir sistem ama oyunu açamıyorum windosu yeni kurdum laptopu yeni aldım oyunlarda sıkıntı olmaması için bunun gibi vs kurmam gereken exstra bişeyler varmı yazılımsal olarak birde bu sorunun çözümü nedir

birde windows 11 pro kullanıyorum tamamen güncel sorunun çözümünü bulamadım bir türlü ne yapmam gerekir

kadir34 kadir34 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Oyun orijinal değil sanırım? Arşivde hata olduğunu söylüyor, başka yerden indirin.

    hydra hydra (3802)