Lightbox nasıl kullanılır?

​Arkadaşlar C# ASP.netde Web Formu Lightbox La Gostermek İstiyorum NAsıl Olacak yardım edebilecek Açıklama Yapabilecek varmı  Bir Veri Felan Çekebilme Teknigi Nasıldır Acaba Site linki Yada Bilgi Gerekli yardımlarınızı bekliyorum

e3e3e3 e3e3e3 (15)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    http://lokeshdhakar.com/projects/lightbox2/ bu sitede örnek kullanım ve kodlar bulabilirsin.

    oiscen oiscen (11)
    8 yıl önce cevaplandı

      Ayrıca Colorbox  da kullanabilirsin kullanımı oldukça kolaydır.

      1. Colorbox'ı buradan indir.
      2. Zip dosyasını aç.
      3. İçinde example1, example2 gibi klasörler var. Bunların her birinde örnek kullanım var. Detay için bakabilirsinin.
      4. jquery.colorbox-min.js dosyasını aspx dosyana ekle.
      5. Still için example 1 içindeki colorbox.css dosyasını aspx dosyasına ekle.
      6. HTML tarafta kodlara örnek:
        <a class="group1" href="/content/resim.jpg" title="Resim ">Resim 1</a></p>
      7. Javascript bölümü kodu:
        <script>
        $(document).ready(function(){

          $(".group1").colorbox();

        });
        </script>
        şeklinde düzenleyin.
      hakan hakan (15424)
      8 yıl önce cevaplandı

        Teşekurler KArdeş de Web Formu Ligbox La Nasıl Gösterebilirim  ne yapabilirim Acaba

        e3e3e3 e3e3e3 (15)