Lightshot ile prntscr.com'a yüklenen ekran görüntülerinin kalıcılık süresi nedir?

Lightshot ile ekran görüntüsü aldıktan sonra Prntscr.com'a yükle'ye tıklayınca yükleniyor. Linki kopyalayıp bir yerde paylaşıyorum ama bu link ne kadar süreliğine geçerli olacak? yani 5 ay sonra linke tıkladığımda resmi görebilecek miyim yoksa silinecek mi o zaman kadar? (programa giriş yapmadım)

misty misty (556)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Lightshot aslında Prntscr.com aracılığıyla resimleri Imgur sitesine yüklüyor.  Imgur.com sitesine yüklenen resimler 6 ay içinde hiç görüntülenme almazsa silinir. 6 ay içinde 1 defa bile görüntülense resim kalmaya devam eder.

    6 Ay resimler hiç gösterilmezse kalıcı olarak siliniyor.

    hakan hakan (15424)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Linke tıkladığımda prnt.sc üzerinde görüntülemiş oluyorum, Altında görüntülenme sayısı yazmıyor. imgurda da görüntülenmiş oluyor mu? misty 2 yıl önce
    • @misty evet görüntülenmiş oluyor. imgur gelen istekleri sürekli kontrol ediyor. Onların sunucularında tutulduğu için yönlendiren alan adının bir önemi yok. hakan 2 yıl önce