limoya.com güvenilir mi, buradan alışveriş yapabilir miyim?

limoya.com web sitesinden ayakkabı siparişi vermek istiyorum. Daha önce hiç limoya.com sitesinden alışveriş yapmadım. limoya.com sitesi güvenilir mi? Daha önce buradan sipariş veren var mı?

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Güvenilir mi güvensiz mi bunu bilemeyiz ama e-adam tarafından yapılmış bir site bide site iletişim bilgileri yok sadece iki tane numara var bide site alt tarafındaki bilgilerin hepsi kapalı durumda ne kadar güvenli bilinmez..?
    iletişimden kastım adres vb..

    krsn krsn (233)
    3 yıl önce cevaplandı

      Bana sorarsan kapıda ödeme seçeneği var ise kapıda ödeme seçeneği ile almanda fayda var ve kuryeyi beklet onun yanında kutuyu aç eğer içerisi boş veya istediğin üründe değilse kurye ile geri yolla. Ürünler orjinal mi bilmiyorum fakat müşteri yorumu çok önemli bu konularda bazen kendieri yorum yapıyor ama ekşisözlük gibi sitelerden site hakkındaki yorumları görebilirsin

      darkcrak darkcrak (5168)
      3 yıl önce cevaplandı

        Buradan bir alışveriş yaptım. Herhangi bir sorun yaşamadım.  Bir ayakkabı almıştım kız arkadaşıma.

        murat murat (12492)