LINE silinen mesajlar nasıl kurtarılır?

Line programini kaldirmistim geri yukleme yaptigimda msjlarim  ve ses kayitlarim geri yüklenmesind yardimci olurmusunuz

kullanici106146selda kullanici106146selda (1)
6 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

LINE için silinen mesajları kurtarma yapılmıyor. Mesajlaşırken gönderdiğin veya aldığın dosyaları kurtarabilirsin ama aynı durum maalesef mesajlar için geçerli değil.

Silinen dosyalar nasıl kurtarılır?

GT Recovery uygulamasını kullanarak LINE'dan gönderip aldığın dosyaları kurtarma şansın var. Tabi LINE dışında telefonunda sildiğin herhangi bir dosya da kurtarılabilir. GT Recovery'i kullanabilmek için cihazın rootlu olmalı.

GT Recovery nedir, ne işe yarar? GT Recovery uygulaması nasıl kullanılır?

omercik omercik (9418)