Line silinen mesajları geri getirme

LINE uygulamasında silinen mesajları geri getirmem mümkün mü? Program şuan telefonda yok. Gerekirse ücret ödeyebilirim.

Line silinen mesajları geri getirme nasıl yaparım?

yilmazkose yilmazkose (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu zamana kadar hiç LINE da silinen mesajları geri getirme gibi bir şey görmedim. İnternetten de biraz araştırma yaptım ama sanırım LINE silinen mesajları kurtarma gibi bir şey yok.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Line gibi programlar kendi veritabanlarını kullanıyor. Bu sebepten silinen mesajlar bir dosya gibi olmuyor. Silinen dosyayı geri almak mümkün oluyor ama Line silinenen mesajları geri getirmek parası ödense de mümkün değil.

      murat murat (12492)
      5 yıl önce cevaplandı

      • Kendi veritabanlarını kullanması ne demek hocam? Biraz daha açmanız mümkün mü? omercik 5 yıl önce
      • @farurhenho sanırım mesajları kendi veritabanında depoluyor toprak34 5 yıl önce
      • Telefonda mesaj tutmuyor olabilir toprak34 5 yıl önce
      • @farurhenho @toprak34 şöyle düşün bir dosya var. zip dosyası gibi. bu dosyanın içine yazılıyor mesajlar. Dolayısı ile aslında dosya hiç silinmiyor. Sadece dosyanın içindeki mesajlar siliniyor, ekleniyor. Silinen dosyaları kurtarma programları o yüzden bir işe yaramıyor. murat 5 yıl önce