Link kısaltarak para kazanmak ve site önerileri?

Arkadaşlar link kısaltarak para kazanma varmış. Mesela siz o linke tıklıyorsunuz, size reklam açılıyor, sağ üstte ise 7 saniye sonra reklamı geç ibaresine tıklıyorsunuz, ve gitmek istediğiniz siteye ulaşıyorsunuz. Bu tip sitelerden para kazanmak mümkün mü? Kaç tane böyle site var?

rulu rulu (10)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Link kısaltarak para kazanma siteleri arasında yaygın olarak kullanılan (benim bildiğim) 2 tane site var:

    • link.tl
    • tr.link

    Bu iki siteyi daha önce hiç kullanmadım. Ne kadar güvenilir, ödeme yapıyor mu hiç fikrim yok. Ama kullanan var. Deneyebilirsin.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Tamam, bu iki siteyi kullanacağım. rulu 5 yıl önce