link nasıl engellenir ?

Ders çalışırken youtubede kanaldan kanala atlamamak için sadece belirlediğim youtube kanalına girebileceğim diğerlerine giremeyeceğim bir program vs..

Not: Siteyi engellemeyeceğim sadece izin verdiğim linke giriş yapabileceğim diğer linklere giremeyecek :) misal verecek olursak youtube yi engellemeyeceğim bikaç kanal dışında tüm kanalları engelleyeceğim .

Tesekkurler

azak55 azak55 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Böyle bir uygulama hiç duymadım, belki vardır.

    Ama bunu neden yapıyorsun ki? O Kanalları engelledin diyelim, belki bir zaman bilgisayarına (veya başka bişeye) birşey oldu, ne yapacaksın? Ben tavsiye etmem kısaca.

    Edit:

    İlla engelleyecem diyorsan, videonun yanında 3 nokta olur, ona tıkla ve "İlgilenmiyorum"'a tıkla.

    toprak34 toprak34 (2026)
    7 yıl önce cevaplandı

      hocam ders çalışıyorum ve sadece ders çalışacağım kanallara izin vermek istiyorum onların dışındakileri engellemek istiyorum çünkü dayanamıyorum :) ders çalışmak için bir giriyorum youtubeye bir bakmışımki gün bitmiş

      azak55 azak55 (1)
      7 yıl önce cevaplandı

      • @azak55 Videonun yanında üç nokta olur, ona bas ilgilenmiyorum'a tıkla :) Kanalı engellemene gerek yok :) toprak34 7 yıl önce
      • @azak55 Derslerinde başarılar :) toprak34 7 yıl önce