Link oluşturarak nasıl para kazanırım?

Link oluşturarak para kazanmak istiyorum. Bu tip siteler ne kadar para veriyor? Değer mi?

caya caya (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Güvenilir olarak link.tl 'yi önerebilirim. Link.tl'ye üye olduğun zaman panelden 2li reklam veya çok kazançlı sayfayı seçerek kazancını arttırabilirsin. Ama sabırlı olman gerek.

    toprak34 toprak34 (2026)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Ama bu linklere kimler tıklayacak işte? caya 5 yıl önce
    • @caya senin, benim gibi kullanıcılar. Nasıl tıklatacağın sana kalmış. toprak34 5 yıl önce

    Link kısaltarak para kazandıran siteler var örneğin @toprak34'ün bahsettiğ link.tl çok popüler. Linklere kim tıklayacak diye sormuşsun. Oluşturduğun linklere kim tıklar, nasıl tıklatırsın bu gibi şeyler tamamen senin zekana kalmış. Link.tl sana linki kısalttığın için para vermiyor, kısalttığın linkler belli bir tıklatmaya (gösterime) ulaşırsa para veriyor. Nasıl tıklatacağın da tamamen sana kalmış bir şey.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Facebook hesabı açsam, haber grupları var 200 bin kişilik falan. Onlara katılsam postumu onaylasalar bile Facebook spam diye hesabımı kapatacak :(( caya 5 yıl önce