link.tl güvenilir mi?

Merhaba,

Link.tl güvenilir midir? Güvenli ise sizce kayıt olurken Dolar mı seçmeli TL mi? Aynı zamanda link.tl de ininal kart geçiyor mu?

toprak34 toprak34 (2026)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Araştırdığım kadarı ile Link.tl güvenilir bir sistem. Bazen ödemeleri geç yapıyorlarmış, zaman zamanda tıklanmalar sisteme geç yansıyormuş. Kullananların şikayetleri genelde bunlar. Parasını alamayan yok.

    Ödemeleri ininal karta yükletebiliyorsun. Bu durumda TL seçmen mantıklı.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

      Link tl'yi bilmiyorum (adf.ly'nin yerli versiyonu galiba) ama para kazandıran veya para kazandırdığını iddia eden hiçbir site tam olarak güvenli olmaz, mutlaka bazı sakat tarafları ve / veya bir takım güvenlik açıkları olur.

      Eğer oralara takılmak, üye, abone falan olmak istersen bunları baştan düşünmeli ve kabullenmelisin (Vrüs olur veya olmaz bilemem ama sitede mutlaka reklam yazılımları ve başka bazı zararlıların sirayetine maruz kalırsın.)

      temmuz temmuz (12505)